Vajdasági Vágta a Nemzeti Vágta Szabadkai Előfutama
Szabadka, 2024. május 25.

Facebook oldal »

  Nemzeti Vágta  
helyezés település lovas
1. Bácsfeketehegy
Koncz Dorottya
Hűség
2. Temerin
Földes Luca
Fantázia
3. Adorján
Zboray Viktória
Licino London
4. Magyarkanizsa
Rostás Zsolt
Vajk
 
  Kishuszár Vágta  
helyezés település lovas
1. Kishegyes
Domján Korinna
Bohóc
2. Orom
Vajda Balázs
Félix-Fantázia
 
  Huszárgyerek futam  
helyezés település lovas
1. Péterréve
Vajda Anna
Jáde


Sárköz Vágta a Nemzeti Vágta Őcsényi Előfutama
Őcsény, 2024. május 26.

Facebook oldal »

  Nemzeti Vágta  
helyezés település lovas
1. Szentkirály
Csiki Laura
Jimmy
2. Nyúl
Marcali Laura
Kökény
3. Borota
Kulisity Rita
Melisszeusz Madocsa Mokány
4. Györe
Farkas Tamás
Koppány
  További nevezett települések: Őcsény, Decs, Baja, Madaras, Iván, Iklad, Csetény, Farád, Szápár, Paks, Göd, Kalocsa  

  Kishuszár Vágta  
helyezés település lovas
1. Békés
Marik Franciska
Indiana Tangó
2. Őcsény
Szerencsés Szandra
Sárkány
 
  Huszárgyerek futam  
helyezés település lovas
1. Vasad
Rakottyai Judit
Jelly


Vámospércsi Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
Vámospércs, 2024. június 1.

Facebook oldal »

  Nemzeti Vágta  
helyezés település lovas
1. Vámospércs
Kovács Richárd Róbert
Nóra
2. Tiszafüred
Gyöngy Tamás
Forrás Favorit
3. Nyíregyháza
Garai Roland
Forrás Dallam
4. Ajak
Garai Richárd
Dolly

  Kishuszár Vágta  
helyezés település lovas
1. Cegléd
Huszár Bíborka
Flika
2. Piliscsaba
Nagy Ivett Fanni
Szultán
 
  Huszárgyerek futam  
helyezés település lovas
1. Szilvásvárad
Penzer Kamilla
Eger


Vácdukai Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
Vácduka, 2024. június 15.

Facebook oldal »

  Nemzeti Vágta  
helyezés település lovas
1. Bácskossuthfalva
Vámos Mercédesz
Licino Gidran 32-Pipacs
2. Csörög
Pangjánszky Krisztina
Etruszk
3. Vácrátót
Nyéki Levente
Vezér
4. Göd
Keller Glenda
Rolex

  Kishuszár Vágta  
helyezés település lovas
1. Vácduka
Czene Leila
Redbull
2. Soroksár
Fekete Emese
Macaron
 
  Huszárgyerek futam  
helyezés település lovas
1. Legénd
Horváth Hédi Hanga
BZ Silver
2. Hosszúfalu
Kepe Larissza
Bodza


Székely Vágta a Nemzeti Vágta Székelyföldi Előfutama
Sepsiszentgyörgy, 2024. június 21-23.

Facebook oldal »

  Nemzeti Vágta  
helyezés település lovas
1. Sepsiszentgyörgy
Tamás Csaba
Roven Gidran-34 Rozi
2. Nyárádszereda
Bartha Ferenc
Tip-Top
3. Nagyenye
György Mátyás Zsolt
Lázár
4. Etéd
Kelemen Sándor Géza
Korax Forrás Szigetszépe
  További nevezett települések: Csíkcsicsó, Farkaslaka, Harasztkerék, Kecset, Kilyén, Korond, Réty, Szotyor, Zágon  

  Kishuszár Vágta  
helyezés település lovas
1. Farkaslaka
Demény Magor
Felicia Katy
2. Harasztkerék
Kilyén Nóra
Picike
 
  Huszárgyerek futam  
helyezés település lovas
1. Farkaslaka
Ágoston Anna
Csodaszép


Iváni Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
Iván, 2024. június 29.

Facebook oldal »



Felvidéki Vágta a Nemzeti Vágta Dunaszerdahelyi Előfutama
Dunaszerdahely, 2024. július 6.

Facebook oldal »



Hortobágyi Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
Hortobágy, 2024. július 13-14.

Facebook oldal »



Szemenyei Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
Szemenye, 2024. július 21.

Facebook oldal »



Abonyi Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
Abony, 2024. augusztus 3.

Facebook oldal »



Borsodi Vágta a Nemzeti Vágta Hernádkak-Belegrádi Előfutama
Hernádkak-Belegrád, 2024. augusztus 4.

Facebook oldal »



Muravidéki Vágta a Nemzeti Vágta Lendvai Előfutama
Lendva, 2024. augusztus 17.

Facebook oldal »



Festetics Vágta a Nemzeti Vágta Gyenesdiási Előfutama
Gyenesdiás, 2024. augusztus 18.

Facebook oldal »



 

 

Naprakész információkat szeretnél a Nemzeti Vágtával kapcsolatban?