Nemzeti Vágta a Hősök terén, Budapest 2015. Szeptember 18-20.

Elővágta helyszínek, futameredmények [2019]


____Vajdasági Vágta a Budapesti Nemzeti Vágta Topolyai Előfutama
____Topolya, 2019. május 18.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
helyezés település nevező lovas
1. Szabadka Háló Vajdasági Fejlesztési Alapítvány
Gulyás Szabolcs
Copra
2. Adorján Háló Vajdasági Fejlesztési Alapítvány
Szőke Tamás
London
3. Bácsfeketehegy Háló Vajdasági Fejlesztési Alapítvány
Cékus Noémi
Fickó

További nevezett települések: Ada, Csóka, Hertelendyfalva, Hódegyháza, Kishegyes, Magyarkanizsa, Oromhegyes, Péterréve, Szenttamás, Topolya, Törökkanizsa

A kishuszárok versenyében Hoffmann Evelin jutott fel Budapestre, Manó nevű pónija hátán Temerin települését képviselte.



____Felvidéki Vágta a Budapesti Nemzeti Vágta Dunaszerdahelyi Előfutama
____Dunaszerdahely, 2019. május 25.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
helyezés település nevező lovas
1. Dunaszerdahely Dunaszerdahely Város Önkormányzata

Osztényi Zoltán

Tenkes
2. Nyárasd Nyárasd Község Önkormányzata
Tóth René
Felvidék Kincse
3. Tallós Tallós Község Önkormányzata Múcska Gergő Meteor

További nevezett települések: Alistál, Illésháza, Nagymegyer, Naszvad, Sempte, Sopornya, Vághosszúfalu

A Felvidéki Vágta nemzetközi futamában Janka Javorová izgalmas versenyben kvalifikálta magát a budapesti megmérettetésre, ahol Szlovákiát fogja képviselni.



____Ceglédi Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
____Cegléd, 2019. június 9.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
helyezés település nevező lovas
1. Csemő Csemő Község Önkormányzata


Petrik Tamás

Marokkó
2. Helvécia Hagyományőrző Lovas Betyárok Egyesület
Nagy Krisztofer
Rakéta Rozsdás
3. Őcsény Invenio Kft.
Schvarzenbart József
Luvly Jubly Luca

További nevezett települések: Cegléd, Ceglédbercel, Jakabszállás, Kocsér, Kőröstetétlen, Nyársapát, Törtel

A kishuszárok versenyében Mórocz Mercédesznek sikerült a kvalifikáció a budapesti megmérettetésre, Morcos nevű pónijával Orosházát fogják képviselni.



____Hevesi Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
____Heves-Alatka, 2019. június 15.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
helyezés település nevező lovas
1. Hatvan Média Hatvan Nonprofit Közhasznú Kft.


Vaka István

Déva Szamba
2. Kartal Kartali Mezőőr Lovas és Sportegyesület
Balatoni Nikolett
My Colt Mordály
3. Szabadkígyós Szabadkígyós Község Önkormányzata
Tóth György
Szászsebes

További nevezett települések: Gesztely, Heves, Mezőtúr, Óbecse, Onga, Tenk, Újfehértó

A kishuszárok versenyében Garai Roland és BZ Bolero nevű pónija értek elsőként a célba, elnyerve ezzel a lehetőséget, hogy októberben Újfehértó települését képviseljék a budapesti fináléban.



____Drávaszögi Vágta a Budapesti Nemzeti Vágta Karancsi Előfutama
____Karancs, 2019. június 22.

____Facebook oldal »



____Székely Vágta a Budapesti Nemzeti Vágta Sepsiszentgyörgyi Előfutama
____Sepsiszentgyörgy, 2019. június 29-30.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
helyezés település nevező lovas
1. Kovászna Kovászna Város Önkormányzata


Fazakas János-Alpár

Pillangó
2. Farkaslaka Farkaslaka Község Önkormányzata
Tamás Csaba
Fiber
3. Előpatak Előpatak Község Önkormányzata
Bartha Ferenc
Pasadena

További nevezett települések: Csíkdelne, Csíkszépvíz, Erdőszentgyörgy, Gidófalva, Gyergyóditró, Gyergyószentmiklós, Kézdialmás, Kézdivásárhely, Kilyén, Lemhény, Maksa, Sepsikőröspatak, Sepsiszentgyörgy, Szotyor, Ürmös



____Muravidéki Vágta a Budapesti Nemzeti Vágta Lendvai Előfutama
____Lendva, 2019. július 6.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
helyezés település nevező lovas
1. Petesháza Lóbarátok Egyesülete


Horváth József

Korax Roven Zsonglőr
2. Zsitkóc Lóbarátok Egyesülete
Somi Erik
Borostyán
3. Dobronak Lóbarátok Egyesülete
Göntér Alexander
Cross N Dreams

További nevezett települések: Gyertyános, Hidvág, Hodos, Hosszúfalu, Kámaháza, Lendva, Pártasfalva, Völgyifalu

A Nemzetközi futam kvalifikációs versenyét egy rendkívül szoros futamban Matej Grebenjak nyerte, így ő képviselheti majd Szlovéniát a budapesti megmérettetésen.



____Hortobágyi Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
____Hortobágy, 2019. július 13.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
helyezés település nevező lovas
1. Besenyőtelek Viki Kisállat Farm Ifjúsági és Sport Közhasznú Egyesület


Kaló Fanni

Tofifi
2. Kunadacs Hagyományőrző Lovas Betyárok Egyesület
Mellár János
Páva
3. Hortobágy Hernádkak-Belegrád Fejlesztéséért Alapítvány
Balogh Luca
Rafa

További nevezett települések: Debrecen, Gesztely, Hajdúszoboszló, Szilvásvárad, Tiszafüred, Újfehértó, Újkígyós, Zsadány

A kishuszárok versenyében Hajdú Fanni és Ricsi nevű pónija szerezték meg a továbbjutást jelentő első helyezést, akik így első alkalommal fognak versenyezni a budapesti döntőben Csemő települését képviselve.



____Érdi Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
____Érd, 2019. július 14.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
helyezés település nevező lovas
1. Oromhegyes Szabolcski Roland


Ördög Alen

Április
2. Dunakeszi San Elmo Kft.
Szabó Nikolett
My Colt Medál
3. Perbál GO8 Invest Kft.
Sára Zsolt
Huligán

További nevezett települések: Budakeszi, Érd, Pázmánd, Sóskút, Székelykeresztúr, Tárnok, Tata

A kishuszárok versenyében Vörös Tamara tudott diadalmaskodni Nárcisz nevű póniját lovagolva, a páros Csetény települését fogja képviselni Budapesten a Hősök terén.



____Tisza-tavi Vágta a Nemzeti Vágta Tiszafüredi Előfutama
____Tiszafüred, 2019. augusztus 3.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
helyezés település nevező lovas
Továbbjutó Baja Fuvar-Sped Kft.


Németh János

Melisseus Madocsa Mázli
Továbbjutó Gyömrő Folkert-Fortuna 2015 Kft.
Bálint Denisz
Kávé
Továbbjutó Újfehértó Garai Lovaspark Lovas Sportegyesület
Garai Richárd
Roven Ritmus

További nevezett települések: Ceglédbercel, Erdőhorváti, Mezőgyán, Szilvásvárad, Szuhakálló, Tiszafüred, Újkígyós

A kishuszárok mezőnyéből Éles Virág, Black White nevű pónijával és Makoviczki Martin, Fáni nevű pónijával képviselhetik majd Hernádnémeti illetve Újkígyós településeit a Budapesti megmérettetésen.



____Szentlőrinci Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
____Szentlőrinc, 2019. augusztus 4.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
helyezés település nevező lovas
1. Kővágószőlős Illés Barna


Bagonyi Gergely

Déva Szándék
2. Decs Molnár Gyöngyi
Schvarzenbart Bálint
Korona Tangó
3. Tapolca -
Pék László Lajos
Bin Sadi P

További nevezett települések: Boda, Cserdi, Látrány, Mágocs, Óbecse, Pogány, Szentlőrinc

A kishuszárok versenyében Homolovics Klaudia szerezte meg a továbbjutást jelentő első helyezést, Dynamite nevű pónijával Üllő települését képviselték.



____Borsodi Vágta a Nemzeti Vágta Hernádkak-Belegrádi Előfutama
____Hernádkak-Belegrád, 2019. augusztus 11.

____Facebook oldal »

fotógaléria »
helyezés település nevező lovas
1. Mád Hernádkak-Belegrád Fejlesztéséért Alapítvány


Kun Ferenc

Colonia Victoria
2. Szuhakálló Hernádkak-Belegrád Fejlesztéséért Alapítvány
Szebellédi Andrea
Jackson July
3. Újcsanálos Hernádkak-Belegrád Fejlesztéséért Alapítvány
Bihari Tibor
Zarándok

További nevezett települések: Bőcs, Füzér, Gesztely, Hernádkak, Megyaszó, Sajósenye, Sóstfalva, Tiszadorogma

Balogh Béla Márton első alkalommal vett részt a Kishuszár Vágta kvalifikációs sorozatában, ahol Sólyom nevű lovával Hernádkak településének szerezték meg a továbbjutást jelentő első helyezést.



____Festetics Vágta a Nemzeti Vágta Gyenesdiási Előfutama
____Gyenesdiás, 2019. augusztus 18.

____Facebook oldal »



____Bakonyi Vágta a Nemzeti Vágta Zirc-Tündérmajori Előfutama
____Zirc-Tündérmajor, 2019. augusztus 19.

____Facebook oldal »



____Hírös Vágta a Nemzeti Vágta Kecskeméti Előfutama
____Kecskemét, 2019. augusztus 24.

____Facebook oldal »



____Kaposvári Vágta a Nemzeti Vágta Előfutama
____Kaposvár, 2019. augusztus 25.

____Facebook oldal »